Sülysápi óvodások
Sülysápi óvodások látogattak el a csillagvizsgálóba. Köszönjük Mariann óvónéninek, hogy minden évben veszi a fáradtságot és megszervezi az ovisoknak ezt a kirándulást. Sajnos most a templomtól kellett a gyerekeknek és szüleiknek kisétálni a rossz út miatt a csillagvizsgálóba. A csillagda…

